Testvoorbereiding en hoe u een goede score krijgt op de IELTS-test

Leraar Engels helpt studenten oefenen voor IELTS Engelse test in Global Village Victoria in Canada

Hoe kan Global Village English in Canada u helpen uw taalvaardigheid te verbeteren en een goede IELTS-testscore te behalen? Ontdek het hieronder!

Mensen vragen me wel eens of het echt nodig is om IELTS-testvoorbereidingslessen te volgen voordat je de test aflegt. Dat is hetzelfde als mij vragen of je uit een vliegtuig wilt springen zonder parachute en zonder lessen te volgen voordat je springt. Waarschijnlijk geen goed idee, toch?

En als je lessen neemt voordat je uit een vliegtuig springt, moeten die dan niet van een gekwalificeerde, ervaren professional zijn die weet wat hij doet?

Ja, maar waarom lessen als het maar een toets Engels is?

IELTS-testvoorbereidingslessen geven u tips en strategieën over hoe u uw tijd tijdens de test kunt beheren

De IELTS-test test je niet alleen op je Engelse taalvaardigheidsniveau. Het test je ook op hoe goed je de Engelse taal beheerst binnen een tijdslimiet.

Waarom is dit vraag je je misschien af?

Bedenk eens hoe u uw eigen moedertaal gebruikt - soms moet u snel iets lezen en begrijpen of schrijven, zoals voor een universitaire lezing of voor een vergadering op het werk.

En natuurlijk is het in het Engels niet anders als je in een Engelssprekend land woont.

IELTS-lessen kunnen u helpen tips en strategieën te geven over hoe u uw tijd kunt beheren, hoe u kunt weten wanneer u moet skimmen en scannen tijdens het lezen en wanneer u in detail moet lezen. Ook leer je omgaan met onbekende woordenschat.

Lessen helpen je om effectiever en efficiënter te schrijven – essentiële vaardigheden voor het schrijfgedeelte van de toets. En je krijgt feedback van een ervaren IELTS-instructeur die je kan vertellen hoe je je bandscore kunt verbeteren.

Je luistert maar één keer tijdens het luistergedeelte van de test, wat een realiteit is in het leven

Ik herinner me een moedertaalspreker van het Engels die na de test zei: "Soms wist ik niet waar ze het over hadden!"

Hij zei dat hij zich helemaal niet op de test had voorbereid. Ik weet zeker dat zijn Engels uitstekend was, maar een groot deel van het luistergedeelte test je op je concentratievermogen tijdens de lastige delen van de test.

Lastige onderdelen? Het gebeurt in het echte leven. Mensen zeggen iets en spreken zichzelf vervolgens tegen door iets anders te zeggen. Of, omdat je het Engels niet super vloeiend spreekt, moet je het prettig vinden om niet 100% van de taal te begrijpen en toch te weten waar iemand het over heeft.

IELTS-lessen kunnen je helpen je op je gemak en zelfverzekerd te voelen door je de vaardigheden te geven om voorbereid te zijn als je maar één keer kunt luisteren.

foto van Engelse instructeur die student helpt bij de voorbereiding op IELTS-tekst Global Village Canada
Groep Engelse studenten die studeren voor IELTS-examen Global Village Canada
Twee Engelse studenten studeren voor IELTS-examen Global Village Canada

Wanneer heb je voor het laatst een essay geschreven?

Je hebt waarschijnlijk als laatste een essay geschreven op de middelbare school, hogeschool of universiteit, toch?

Niet alle mensen zijn bedreven in het schrijven, vooral niet in een essay. Zelfs moedertaalsprekers van het Engels hebben privélessen op onze school gevolgd om hen te helpen hun bandscore schriftelijk te verbeteren.

Grammatica bij het schrijven is ook belangrijk. Dus ook al is je vocabulaire geweldig, als je zwak bent in grammatica, kan het je bandscore drastisch verlagen.

Een ervaren IELTS-instructeur kan u feedback geven over waar u moeilijkheden ondervindt bij alle aspecten van uw schrijven.

Waarom heb je lessen nodig om je te helpen een brief te schrijven voor de IELTS Algemene test?

Het is je vast opgevallen dat moedertaalsprekers van het Engels uiterst beleefd zijn. Je komt ze tegen en zij zijn degenen die sorry zeggen. Hoe is dat logisch? Het is niet echt, maar u moet dit in gedachten houden wanneer u in het Engels schrijft.

Heb je ooit een klacht in het Engels ingediend? Heb je uiteindelijk gekregen wat je wilde? Bij het schrijven van een brief in het Engels (of welke taal dan ook) is "culturele overdracht" belangrijk. Wat betekent dat? Het betekent dat je al die beleefde uitdrukkingen en modale werkwoorden moet gebruiken als je in het Engels schrijft.

Toen ik Engelse les gaf in een land waar de taal directer was toen ik een bedrijf vroeg om een ​​defect apparaat te vervangen, schreven de studenten: "Ik wil een vervanging." Ze vonden het vreemd dat je in het Engels het beste een beleefde klacht kunt indienen door te vragen: "Ik zou dankbaar zijn als ik een vervanger zou kunnen hebben." Ze vonden dit te "omslachtig", maar interessant effectief.

IELTS-lessen helpen u bij het schrijven van effectieve brieven. En is dit in het echte leven toch niet handig?

Moet je een econoom zijn om al die gegevens te verwerken voor deel een van de academische test?

Een ervaren IELTS-instructeur zal u begeleiden met nuttige woordenschat voor het beschrijven van trends voor al die grafieken, staafdiagrammen en tabellen. En hoe u uw schrijven organiseert.

Oh, en natuurlijk is het ook een goed idee om hulp te krijgen bij het beschrijven van een proces of een diagram voor deel één. Ja, klinkt als leuk schrijven, nietwaar?

Een instructeur kan je ook laten weten welke grammatica je moet gebruiken, omdat directe vertaling niet altijd werkt. Ik had bijvoorbeeld enkele studenten die me na de lespauze vertelden dat ze koffie gingen 'drinken'. Ik vroeg toen: "Oh, waarom ging je op je koffie zitten?" Ze bedoelden natuurlijk dat ik "voor" een kopje koffie ging.

Hoe helpen lessen je om een ​​goede IELTS-score te behalen op het onderdeel Spreken van de test?

Een student vertelde me ooit dat hij moest praten over zijn favoriete plant, van wie hij die had, enzovoort. Hij had geen idee hoe hij ermee om moest gaan, want hij is geen botanicus. En hij hield niet eens van planten. Deze ervaring met de Speaking-test deed hem uiteindelijk besluiten om IELTS-lessen te volgen.

Een ervaren IELTS-instructeur zal u helpen met wat u in deze situatie moet doen en ook met het organiseren en afhandelen van dit korte gesprek en de rest van de spreektoets. En geef je ook feedback over waar je fout gaat (zelfs met de grammatica).

Engelse studenten en instructeur die oefenen voor IELTS testen Global Village Canada

Moet je vrienden of familieleden je laten lesgeven, zelfs als ze het goed hebben gedaan op de test?

Heeft u ooit een familielid u laten helpen met rijlessen? Het was waarschijnlijk niet de beste ervaring, toch?

Ik herinner me dat toen ik begon te leren autorijden, een familielid dacht dat het een goed idee voor me zou zijn om tijdens de spits parallel te parkeren in de binnenstad in de drukste straat met veel bussen en auto's achter me. Geen mooi plaatje.

Een ervaren IELTS-instructeur weet hoe hij je goed kan voorbereiden zonder je te laten schrikken

Een ervaren IELTS-instructeur zal het geduld hebben om je les te geven, vooral als dingen frustrerend voor je worden.

Je hebt ook iemand nodig die alles weet over grammatica, spellingsregels en al die lastige dingen die tijdens de IELTS-test kunnen opduiken, waarvan je op de hoogte moet zijn en waarop je voorbereid moet zijn. Je hebt iemand nodig die de ins en outs van de test op zijn duimpje kent.

Kan elke leraar Engels een IELTS-instructeur zijn?

Dat is hetzelfde als vragen of elke kok de nummer één chef-kok kan zijn in een vijfsterrenrestaurant.

IELTS-instructeur zijn is niet voor angsthazen. IELTS-instructeurs zijn zeer ervaren in het onderwijzen van Engels en zijn vergelijkbaar met een coach of speciale trainer die met atleten werkt. Het zijn leraren die bereid zijn net dat stapje verder te gaan en er trots op zijn leerlingen te helpen hun doelen te bereiken.

Ik weet het omdat ik een IELTS-instructeur was alsof het mijn levensdoel was.

Global Village English in Canada heeft superster-instructeurs die je kunnen helpen een goede IELTS-score te behalen!

Ik kan eerlijk zeggen dat we hier op onze school geweldige IELTS-instructeurs hebben die ik heel goed ken, die ik zeer respecteer, en ze hebben uitstekende recensies van studenten gekregen.

Dus stel jezelf nu deze vraag? Ben je bereid een risico te nemen en gewoon te springen voor zo'n 'high stakes' examen? Of wil je proberen het beste uit jezelf te halen door goed voorbereid te zijn? En ondertussen ook iets nuttigs leren waar je in het echte leven toch wat aan hebt?

Klaar om aan je Engelse reis te beginnen? Meld je nu aanof Neem contact met ons op!

Categorieën :